Робота далекобійником у США по CDL правам

Скільки заробляє далекобійник в США
Скільки заробляє далекобійник в США

Ні для кого не секрет, що Америка — країна доріг. І, велика кількість наших співвітчизників, коли емігрують одним із способів в США, вибирають саме роботу трак-драйвером. І це не просто так, адже це один з найпростіших способів отримати майже відразу високооплачувану роботу, якщо Ви тільки приїхали до Штатів. Варто зауважити, що далекобійники в США отримують приблизно в 4 рази більше зарплату, ніж їхні колеги-водії в Польщі. Але, відразу на цю роботу не можливо влаштуватися, так як потрібно отримати дозвіл на перевезення вантажів, а саме — отримати CDL права.

CDL (Commercial driver’s license) — комерційна ліцензія водія у вигляді водійських прав, які дозволяють керувати вантажними автомобілями і фурами, та здійснювати комерційні рейси. Після отримання CDL прав, Ви можете працювати водієм-далекобійником і перевозити вантаж по території США.

Ось де можна ознайомитися з офіційною інформацією – https://dmv.dc.gov/service/obtain-commercial-driver-license.

Скільки коштує навчання на CDL — середня ціна на навчання йде від 1500 доларів, в залежності від штату, і може досягати 2500 доларів. Є інформація що в штаті Флорида найнижчі ціни на навчання у школі трак-драйверів.

Скільки часу займає отримати CDL права — навчання займає від 3 тижнів до 2 місяців, в залежності від школи.

Скільки заробляє далекобійник в Америці та які є вакансії

вакансії для трак драйверів в Америці
  1. У компанію, яка розташовується в Чикаго потрібні водії на фури. Потрібно 2 роки досвіду роботи. Тільки на повну зайнятість. Заробітна плата — від 65000 до 85000 доларів на рік. То є від 5400 доларів за 1 місяць праці.
  2. Для транспортування морських контейнерів по США потрібні водії далекобійники CDL-A на фуру. Середня зарплата в розмірі 1400 доларів за тиждень. Компанія знаходиться в місті Лос Анджелес. В цій компанії кращі водії заробляють по 90.000 доларів в рік. Компанія оплачує медичні, стоматологічні страховки і страхує життя водія. Можна без досвіду роботи.
  3. У Нью-Йорк шукають водіїв далекобійників. Робота по всій території США. Оплата від 50 до 60 центів за 1 милю. Нові автомобілі Вольво. Досвід роботи — 1 рік. Безкоштовний Wi-Fi на кожній вантажівці. Права — CDL класу A.
  4. Потрібен водій вантажівки CDL класу A на бортовий причіп. Заробітна плата — 300 $ в день. Зарплата виплачується щотижня. Щотижневий пробіг — від 2200 до 3000 миль. Офіс компанії знаходиться в Сакраменто.
  5. Транспортна компанія із Техасу шукає водіїв на вантажний трак. 40 годин в тиждень мінімум, оплата — 22 долари за годину. Досвід роботи не вимагають, тільки — CDL.
  6. Велика транспортна компанія з декількома філіями в США шукає водіїв-далекобійників. Досвід роботи — від 3 років. Зарплата — від 2000 доларів на тиждень. Можлива робота в парі. Повний соц. пакет. Основний вантаж — меблі та битова техніка. Напрямки: Нью-Йорк — Маямі — Сан-Дієго — Портленд — Чикаго — Нью-Йорк.
  7. Потрібні водії в Маямі для доставки вантажів на західне узбережжя — Сан-Дієго, Лос Анджелес, Сан-Франциско, Портленд, Сіетл. Іноді — до Нью-Йорку та Чикаго. Оплата за працю — від 1800 доларів на тиждень.
  8. А для тих людей, які хочуть їздити по всій Північній Америці, ми знайшли таку вакансію — потрібен водій CDL для доставки вантажів по всій Північній Америці — по США, Канаді, Мексиці. Зарплата — від 2000 доларів в тиждень і більше. Річна зарплата — близько 100000 USD.
  9. Робота далекобійником по Канаді. Іноді бувають вакансії, де наймають водіїв до Канади. Середні заробітки приблизно такі самі, як і по Америці. Но, це гарний спосіб на деякий час змінити звичну картинку перед очима і поїздити по лісам та сніжним горам.

Як знайти роботу трак драйвером

Інфографіка. Як знайти роботу далекобійником в Америці

В Америці не вистачає водіїв, які можуть сісти на вантажівку і їздити по США. Це пов’язано з тим, що не всі готові пожертвувати своєю родиною і стати далекобійником. Тому, роботу знайти не складно. Є 3 способи, і зараз ми Вам їх розповімо.


Спосіб №1: заходимо в Гугл і вводимо в пошуку — “truck driver jobs”. Вам відкриються сайти, серед яких буде велика кількість роботодавців без посередників та їх контакти, за допомогою яких, Ви можете відправити своє резюме, або зробити запрос стосовно праці.

Спосіб №2: заходимо на сайт https://chicago.craigslist.org/ і вводимо в пошуку — “truck driver”. Вам відкриється велика кількість пропозицій стосовно праці. Змінити місто можна справа у колонці.

Спосіб №3: через соціальні групи на Фейсбуку. Якщо Ви підписані на групу Вашого міста (американського), то там постійно можна зустріти вакансії, де шукають водіїв на трак. Якщо вакансія буде цікавою, то можете написати тій людині, яка її подала, або подзвонити за номером телефону, який вказан в оголошенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *