Яка середньомісячна зарплата по Україні

Яку зарплату платять у великих містах України
Яку зарплату платять у великих містах України

Сьогодні ми проаналізували середньйомісячну зарплату у різних містах України. У великих містах вона становить від 8000 грн до 12000 грн. У містах, які не входять до топ 10 міст за численністю населення, вона складає — від 5000 грн до 7000 грн. Якщо перевести гривні у долари, то стає надто сумно. І це не дивно, бо кожної хвилини з України виїзджає 2 людини в середньому, у пошуках кращого життя на Заході.

Якщо подивитись на ту ж саму Польщу, яка дуже близько знаходиться до України і чимось схожа, то там люди заробляють від 600 доларів і більше. А заробітна плата будівельників становить від 1000 доларів.

Яка мінімальна зарплата в Україні

У 2019 році мінімальна заробітна плата складає 4173 грн. Якщо перевести погодинно, то це є 25,13 грн за 1 годину праці. А якщо переводити у долар, то це буде 160 доларів США за 1 місяць.

Цікаво знати: 160 доларів за 1 день можна легко заробити в Америці на низькокваліфікованій праці без знання англійської мови. Саме таку суму може заробити вантажник в Америці за 5-8 годин праці.

Скільки можна заробити на роботі у Києві

Київ вважають одним із високодохідних міст в Україні. Це пов’язано з тим, що дуже багато бізнесів сконцентровано в цьому місті, і в загальному плані створює купівельну спроможність, яка вище ніж в інших містах. А це прямо впливає і на зарплату. Тому зараз ми подивимося київські вакансії та дізнаємось на скільки великі зарплати.

У компанію, яка займається постачанням автомобільних запчастин, потрібен офіс-менеджер. Зарплата становить 7500 грн в місяць.

Вакансія танцівниці на пілоні. При змінному графіку роботи платять від 29000 грн. Вік — від 18 до 34 років.

А ось і вакансія кухаря. Ресторан, який знаходиться в Голосіївському районі шукає на роботу кухаря. Пропонує зарплату — від 12000 до 16000 грн. Повар має бути без шкідливих звичок.

А робота оператором колл-центру більше підходить для студентів. В день потрібно працювати 4-6 годин. Зарплата становить — від 5000 до 8000 грн, і залежить від кількості годин, скільки Ви пропрацюєте.

Варто зазначити що в Києві досить таки непогано заробляють домробітниці. У день можна заробити 900 грн. Із мінусів такої роботи — працювати потрібно 2 дні на тиждень. Але, якщо Ви будете добре працювати, то Вас будуть рекомендувати друзям, і Ви зможете спокійно напрацювати собі клієнтів на повний робочий тиждень, і у Вас буде виходити в місяць приблизно 20000 грн.

Зараз Ви дізнаєтесь скільки заробляє адміністратор салону краси у Києві. У цій професії зарплата залежить від престижу салону і його місця розташування. Чим ближче до центру і чим більше клієнтів — тим більше платять грошей. В середньому, заробити за 1 місяць можна від 12000 до 17000 грн.

Охоронній фірмі на постійну роботу потрібні співробітники для охорони будинків. Зарплата — від 500 грн на день. Позмінний графік.

Найпопулярніша робота в столиці — це водій таксі. Вакансій досить-таки багато. І зарплата становить — від 17000 грн за місяць і більше.

А якщо Ви вмієте продавати по телефону або в офісі, Вам може підійти робота менеджером. У Києві їх зарплата становить від 12000 грн плюс відсоток з продажів. Чим більше продасте товарів або послуг, тим більше заробите.

Найбільше в столиці заробляють програмісти. Залежно від навичок, початкова зарплата становить від 700 доларів на місяць і може доходити до 3000 доларів, а це близько 90000 грн в місяць.

Зарплати у Львові

Вакансії програміста у Львові

Львів вважається IT містом українських програмістів. Так це, чи політичний піар, ми з Вами зараз визначемо. А також, подивимось і інші вакансії ціього міста.

Ми знайшли дві цікаві зарплати програмістів, це — ETL Developer з зарплатою 14-18 доларів за 1 годину, та Full Stack (Java/Angular) Engineer, який заробляє 25 доларів за 1 годину у Львові. В цілому вакансій не багато. За то дуже багато компаній пропонують працю у Польші будівельниками, вантажниками, водіями та кухарями.

Майстер по ремонту квартир заробляє від 15000 до 25000 грн, якщо є замовлення.

Потрібні офіціанти до львівського готелю із місячною зарплатою у 350 євро. Працювати потрібно 6 днів на тиждень, а також потрібно знати англійський або німецький.

На посаду керівника відділу фінансової установи можуть претендувати люди з вищою освітою, які вміють керувати підлеглими і які мають досвід у цій сфері. Оплата за таку працю становить приблизно 500 доларів за 1 місяць.

Монтажник вікон може заробляти до 8 євро на годину, але не у Львові, а в Німеччині. Таких вакансій дуже багато у львівських кадрових агенціях.

Менеджер з продажу може заробити від 10000 грн + процент з продажу, але якщо знайде компанію, продукція якої є у тренді, або буде популярною серед населення Львова та усієї України.

Водії категорії B та C можуть заробити від 8000 до 12000 грн. А також приблизно таку зарплату може отримати таксист на авто компанії. Стаж роботи не завжди запитують.

А ось продавець одягу має досить не велику ставку, яка складає від 8000 грн + процент. На ринку зп трішкі менші — від 5000 грн. Но у цій професії чим більше продажів буде зроблено, тим вищою буде заробітна плата, тому у зв’язку із кризою, можливість заробити більше може бути саме на ринку, а не у бутіку.

А ось майстри манікюру та педикюру можуть мати зарплату у Львові від 15000 до 20000 грн. Це досить не погано, як для українського доходу, і приблизно у два рази більше аніж заробляють продавці одягу.

Заробіток продавців-консультантів, різноробочих, вантажників, працівників супермаркетів складає від 5500 грн у місяць. Студенти заробляють трішки менше у Львові, працюючи половину робочого дня.

Яку заробітну плату отримують в Одесі

В Одесі потрібні жінки для приготування млинців та фастфуду. Можливо без досвіду роботи. Заробітна плата від 7000 грн.

Вакансія офіціанта до ресторану, який знаходиться у центрі Одеси. За один день можна заробити 400 грн (разом із чайовими). Графік роботи дуже чудовий, можна працювати кожного дня.

Продавець-консультант до магазину. Жінка до 40 років. Графік роботи — з 9.00-20.00. Зарплата — 10000 грн.

Розшукується бармен та офіціант для роботи біля пляжу. Заробітна плата — 15000 грн.

А ось і готельна вакансія — електрик до відомого готелю. Графік роботи — 6 днів на тиждень. Платять — 350 Євро за 1 місяць.

Робота ріелтором у Одесі по оренді квартир. Заробітна плата становить від кількості складених угод. Середня — від 8000 грн за місяць.

А одеські автомийники отримують від 10000 грн + чайові кошти.

У продуктовому магазині, або продуктовому супермаркеті можна заробити від 7000 грн працюючи продавцем або касиром. Заробітна плата старшого продавця починається від 8000 грн.

Парикмахер може розраховувати на мінімальну плату за роботу від 5000 грн і до 15000 грн. Все залежить від потоку клієнтів.

А якщо у Вас є свій вантажний автомобіль, або бусік, то є вакансії, які починаються від 18000 грн та можуть доходити до 1000 доларів.

Скільки заробляють на роботі у Харкові

Харків — дуже велике українське місто. Тому, у ньому повинні бути і високі заробітки. Зараз ми перевіримо на скільки високий дохід на рівні інших українських міст є у Харкові. Каталог вакансій, які ми підібрали рандомно:

Збирачі меблів. Платять 15%, що є від 12000 — 20000 грн за один місяць. Но, потрібен стаж — від 1 року.

Вакансія для агентів з продажу нерухомості. Заробітна плата — від 15000 грн. Робота в офісі та на виїздах. Потрібно вміти продавати. Бажано мати досвід роботи у нерухомості, підійде навики по оренді квартир.

Пропонується робота швачкою у Харкові. Офіційне оформлення. Платять — від 12000 грн за місяць.

Водій на “Убер”. Авто видає компанія. Робота тільки по Харкову. Пропонують заробітну плату — від 10000 до 20000 грн.

Майстер на СТО на розвал сходження. Потребується знання пристроїв автомобілів, принципів роботи основних систем. Середня спеціальна або вища освіта. По оплаті пропонують 20000 грн.

Потрібен барбер у барбершоп у Харкові. З назви вакансії зрозуміло що потрібно робити. Заробітна плата становить від 10000 грн.

Повним ходом йде набір автомалярів на СТО. Обіцяють зарплату від 20000 до 50000 грн. СТО знаходиться недалеко від центру Харкова.

До компанії, яка займається продажом підвіконь та стільниць потрібні менеджери. Пропонують від 10000 грн.

Хочемо відмітити, що такої кількості вакансій та пропозицій праці в країнах Європи ми не бачили ні в єдиному місті України. Дуже багато вакансій по роботі у Польщі, Чехії, Словаччині, та інших країнах ЄС.

Праця та зарплати у Запоріжжі

Потрібні працівники на автомийку. Можна і жінок. Від 18 років. Заробітна плата від 6000 до 8000 грн.

Вакансія для водіїв: потрібен водій експедитор на доставку води. Автомобіль надає компанія. Зарплата від 7000 до 8000 грн.

Запрошуються маляри на промислове підприємство. Потрібен досвід роботи у цій сфері. Заробити можна від 8000 до 14000 грн у місяць.

До салону краси потрібен майстер манікюру. Графік роботи: 2 дні через 2 дні. Праця за процент від наданих послуг.

Менеджер до офісу. Потрібно працювати від 56 днів на тиждень з 9.00 — 18.00. Платять — від 8000 до 10000 грн.

А продавець овощів у магазині може розраховувати на 6-7 тисяч гривень.

Будівельна компанія шукає продавців-консультантів. Задача — консультувати людей відносно продукції компанії. Заробіток буде складати від 8000 грн + бонуси з продажів.

Продавці в універмазі на торгівельних точках можуть розраховувати на ставку у 6000 грн та на процент з продажу.

Скільки можна заробити у Дніпрі

Потрібні автомеханіки і автоелектрики на СТО. З досвідом роботи. Місячний заробіток — від 10000 грн.

Потрібен водій на вантажний автомобіль для розвезення товару по магазинах. Офіційне працевлаштування. Товар потрібно розвозити в Запоріжжя і по Дніпру. Платять в місяць — від 10000 грн.

Касири в Дніпрі заробляють від 35 грн/годину. Графік роботи — 10 годин на день. Зарплата виплачується щотижня.

Дохід суші-кухаря може становити від 10000-14000 грн. На роботу беруть без досвіду роботи.

В інтернет-магазин потрібні менеджери з продажу товарів з Китаю. Зарплата — 300 доларів + відсоток з продажів. 5-денний робочий тиждень з 10.00 – 18.45.

Місячний дохід охоронця у Дніпрі складає 6500 грн.

У приватний стоматологічний кабінет потрібен стоматолог-терапевт. Робота на %. Мінімальна зарплата — від 5000 грн. Кабінет знаходиться недалеко від центру міста.

А якщо Ви хороший майстер, то Ви можете влаштуватися на роботу токарем у Дніпрі, та отримувати 10000 грн щомісячно.

Ось такі вакансії по Україні в великих містах. Хочемо зазначити що в кожному місті велика кількість вакансій стосовно праці за кордоном. І це зрозуміло, адже на 300-400 доларів дуже складно прожити і багато людей їдуть з України у пошуках кращого життя…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *