Крок 1 — заходимо на офіційний сайт розіграшу Green Card лотереї

Перевірити результати розіграшу лотереї Грін Кард
Перевірити результати розіграшу лотереї Грін Кард

Гра у лотерею — це самий найлегший із 12 способів еміграції до США. 7 травня будуть доступні результати розіграшу лотереї Грін Кард. Подивитися їх можна тільки на офіційному сайті, на якому Ви в жовтні реєструвалися. Ось посилання на офіційний сайт розіграшу лотереї Green Cardhttps://dvlottery.state.gov/

Уточнення — дуже часто в перший тиждень сайт буде погано працювати. Не хвилюйтесь. Просто сайт не витримує навантаження. Це пов’язано з тим, що люди з усього світу заходять на нього щоб перевірити свої результати. Рекомендуємо перевіряти через 5-7 днів. Це ні на що не вплине.

Крок 2 — вводимо свої реєстраційні дані

Після того, як Ви зайшли на сайт, натисніть на синю кнопку — “Check Status”. Вам відкриється наступна сторінка, на якій потрібно натиснути на синю кнопку — “Continue”.

Після натискання, Вам відкриється сторінка, на якій потрібно ввести ті дані, які Ви вводили при реєстрації своєї анкети. Виглядає вона так:

Заповнюємо дані, щоб перевірити результати розіграшу
  • Confirmation Number — введіть Ваш номер учасника лотереї. Він був привласнений Вам після реєстрації, після того, коли Ви заповнили анкету;
  • Last/Family Name — сюди потрібно писати англійською мовою Ваше прізвище;
  • Year of Birth — введіть рік Вашого народження;
  • Authentication — захисні символи від ботів.

Після того як Ви заповнили всі пункти, натисніть на кнопку “Submit”, і у Ваc відкриється сторінка з результатами.

Крок 3 — перевіряємо результати розіграшу

У разі якщо Ви виграли, то Ви побачите штрихкод. Це означає, що Ваша анкета перемогла і що настав час готуватися до інтерв’ю з консулом, тому що є дуже великий шанс що Ви поїдете в Америку. Виглядає штрихкод так:

Як виглядає виграш в лотерею Грін Кард

У разі, якщо Ви програли, побачите напис — Has not been selected. Виглядає програш так:

Як виглядає програш в лотерею Грін Кард

Але завчасно засмучуватися не варто, так як бувають добори. Рекомендуємо в таких випадках перевіряти 1 раз на місяць свої результати аж до заповнення нової анкети у жовтні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *