Робота в Польщі водієм

Скільки заробляють далекобійники та водії у Польщі
Скільки заробляють далекобійники та водії у Польщі

Робота водієм в Польщі — це одна з високооплачуваних професій, якщо порівнювати їх з іншими роботами, особливо для українців. Адже, працювати водієм, це означає отримувати в 3, 4 рази більше грошей, ніж на інших роботах у Польщі. Самі поляки неохоче йдуть працювати водіями в Польщі, тому що у них є можливість заробляти набагато більше грошей, працюючи у Німеччині, Швеції, Австрії, Нідерландах, та інших країнах Європейського союзу.

Тому, в даному випадку, це відкрило шлях для українців, особливо для тих хто має права категорії B, C, E. Так що, давайте розглянемо скільки грошей можуть заробляти водії-далекобійники та водії міжнародники працюючи на фурах у Польщі.

Вакансії в Польщі для водіїв категорії B, C, E

Вакансії далекобійників у Польщі
  1. Компанія із Варшави найме водія-міжнародника. Категорії автомобільних прав: C + E. Заробітна плата — від 6500 до 7800 злотих (від 1700 доларів). Що потрібно робити — перевозити вантаж.
  2. Вакансія далекобійника у Вроцлаві. Робота на німецьку компанію. Потрібен водій вантажівки, який має категорію C. Завдання на посаду: транспортування і збір речей під час будівництва, навантаження й розвантаження. Вимоги: добре знання німецької мови, посвідчення водія ЄС, сертифікат на навантажувач, ентузіазм, уміння працювати самостійно. Ставка — 12 євро нетто за 1 годину.
  3. Компанія із Кракова, яка займається лісовою промисловістю шукає водія на вакансію — водій фури. Для роботи потрібно водійське посвідчення категорії C, і досвід роботи на вантажівці. Зарплата за результатами співбесіди.
  4. Потрібен водій у Варшаву категорії B на мікроавтобус — міжнародні маршрути по перевезенню людей до Німеччини. Маршрут: Варшава — Мюнхен. Їздити потрібно від 4 до 6 разів на місяць. Автомобілі — Mercedes-Benz Sprinter, Renault Master, VW Transporter. Зарплата — від 2500 злотих.
  5. Потрібен водій на фуру у місті Вроцлав. Компанія працює зі складом Амазон. Потрібно перевозити товари по Європі. Зарплата від 1800 Євро.
  6. Транспортна компанія шукає водіїв в місто Вроцлав для перевезення вантажів по Польщі. П’ятиденний робочий тиждень, повний соціальний пакет, медична страховка. Зарплата 12000 злотих (чистими — близько 8000 злотих).
  7. Транспортна компанія із Щецина шукає водіїв для перевезення контейнерів з порта Щецина та Гданська по Польщі. Середня зарплата — від 1500 Євро. Потрібні права на вантажний автомобіль.
  8. Потрібен водій з України на фуру для їзди в парі. Категорія — C + E. Зарплата від 2000 Євро. Компанія розташовується в місті Познань.
  9. Потрібен водій на туристичний автобус на маршрут Варшава — Берлін, Варшава — Рим, Варшава — Відень, та інші маршрути від Варшави до Європейських міст. Зарплата за результатами співбесіди.
  10. Потрібен далекобійник на міжнародний маршрут: Польща — Німеччина — Нідерланди — Польща. Умова о праце (Umowa o pracę). Заробітна плата приблизно біля 9000 злотих на місяць. Без шкідливих звичок.


Цікаво знати: зарплати далекобійників у США приблизно у 4 рази більші, ніж у Європі.

Джерела вакансій, де можна знайти роботодавця без посередників:

https://www.olx.pl/praca/q-kierowca-międzynarodowy/

Як знайти роботу в Польщі водієм без досвіду роботи і без посередників

Як знайти роботу далекобійником у Польщі

Всі водії колись були без досвіду роботи. У цьому немає нічого страшного. Щоб отримати необхідну роботу далекобійником, потрібно як мінімум дізнатися яка категорія водійських прав потрібно і дізнатися у фірм-посередників умови працевлаштування на роботу, якщо у Вас немає досвіду роботи.

В Україні велика кількість компаній які співпрацюють з європейськими компаніями, а ті у свою чергу, готові взяти водія без досвіду і навчити його. Але тільки при наявності водійських прав потрібної категорії. Все просто.

Знайти роботу водієм без посередників:

Спосіб №1: якщо Ви не хочете співпрацювати з посередниками, а хочете безпосередньо знайти роботодавця, то Вам потрібно відкрити Гугл, і потрібною мовою (за допомогою гугл-перекладача) почати шукати компанії, які наймають водіїв-далекобійників.

Спосіб №2: дуже багато далекобійників є на Ютубі, які знімають та викладають там свої влоги. Ви можете написати їм повідомлення (зазвичай вони залишають посилання на свої сторінки на соціальні мережі), і можливо вони Вам дадуть відповідь і допоможуть влаштуватися на роботу. Рекомендуємо Вам це робити тільки в тому випадку, якщо у Вас відкрита потрібна категорія прав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *