Еміграція з України

Скільки людей виїжджають з України жити в інші країни
Скільки людей виїжджають з України жити в інші країни

У зв’язку з тим, що купівельна спроможність населення сильно падає, все більше українців шукають для себе і своєї сім’ї країни, куди можна поїхати на заробітки. З чим це пов’язано — і так давно усім зрозуміло. Тому, тема еміграції стає все більш актуальною для більшості жителів України. Досить порівняти середні зарплати в Україні і в країнах Європи, Канади та США і у Вас будуть зароджуватися думки про переїзд до іншої країни. Це звичайний інстинкт самозбереження себе і своєї сім’ї. Населення країни вже втомилося від нескінченних обіцянок політиків і хочуть просто нормально жити, а не виживати.

Безумовно, слабка купівельна спроможність населення впливає і на український бізнес. Підприємці втомилися платити за рекламу, та не отримувати клієнтів, орендувати торгівельні майданчики, і отримувати малі продажі. Працювати в нуль або в мінус ніхто не хоче. Тому і люди, які вміють щось створювати — дивляться в бік Заходу і відкриття там бізнесу.

Яка кількість емігруючих з України

Кількість людей, які виїжджають з України стає меншою не з кожним днем, а з кожною хвилиною. Нещодавно український журналіст Олександр Дубінський озвучив що кожну 1 хвилину з України їде 2 людини. Це більше ніж 1000000 людей за один рік. І це жахає. Але люди не винні в тому, що хочуть добре жити. А з українськими зарплатами можна тільки виживати. Про що взагалі казати, якщо далекобійник у США заробляє за 1 неділю стільки грошей, скільки середній українець з вищою освітою не зможе відкласти навіть за 1 рік, а працюючи у Польщі на низькооплачуваних роботах за 1 місяць можно легко покласти до свого карману чистими 200-300 доларів.

В яку країну найлегше емігрувати

Для українців найпопулярнішою країною для імміграції є Польща.

На другому місці — Чехія.

На третьому місці — Америка. Для багатьох людей, як не дивно, досить таки легко іммігрувати одним із 12 способів до США.

На четвертому місці — Іспанія. Но якщо у Вас є невеликий пасивний або дистанційний дохід, тому що по еміграції по осілості до Іспанії Ви не будете мати право працювати офіційно. Вам треба залишитись в країні на 3 роки, після чого Ви отримаєте ВНЖ, але якщо виконаєте усі умови — пропишитесь, зробите податковий номер NIE, зберете всі докази перебування в Іспанії усі 3 роки, та інші.

5 місце — розділяють дві країни, такі як — Німеччина та Канада. До них потрапити трошки складніше. Но якщо у Вас є ціль, то Ви доберетесь до тієї країни, про яку мріяте, або зробите все для того, щоб жити у різних країнах, бо іноді так буває, що життя на одному місці стає монотонним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *