Скільки грошей брати з собою на переїзд до Польщі

Скільки грошей мені брати на переїзд до Польщі з України
Скільки грошей мені брати на переїзд до Польщі з України

Їдете в перший раз в Польщу і не знаєте скільки грошей брати з собою? Тоді Ви прийшли за адресою і зараз ми розберемо скільки грошей потрібно для того, щоб комфортно почувати себе в Польщі на самому початку.

І так, перше що Вам буде потрібно зробити в Польщі — це зняти кімнату. Не важливо, самостійно Ви будете це робити, або приїдете до друзів. Друге — харчування. Це найважливіша частина витрат, без яких Ви не зможете існувати в Польщі. Тепер поговоримо про це детально.

Ми не будемо брати мінімальну суму, а підрахуємо скільки буде коштувати комфортний переїзд до Польщі.

Скільки коштує оренда кімнати

В залежності від міста, оренда кімнати буде коштувати від 500 до 700 злотих на місяць. Щоб орендувати кімнату, потрібно заплатити відразу за два місяці — перший та страхова сума у коефіцієнті місячної орендної плати, яка потім Вам повернеться. А оскільки Ви з першого дня не будете працювати, то додамо до цієї суми мінімум ще суму за 1 місяць оренди. Це робимо на той випадок, якщо для влаштування на роботу Вам потрібно буде зробити довідку і пройти медичний огляд, який займає 2-3 тижні. В результаті у нас виходить що на оренду житла Вам потрібно взяти з собою 700 * 3 = 2100 злотих, або 550 доларів. У цій ситуації ми не розглядаємо той варіант, що поки Ви будете шукати роботу та готувати документи, Ви будете підробляти нелегально.

Які місячні витрати на їжу

Скільки грошей треба витрачати на їжу у Польщі

У Польщі ціни на їжу не дорогі і легко можна витрачати в день по 10-15 злотих, якщо будете самостійно собі готувати їжу. Але через те, що мова йде про комфортний переїзд, то в такому випадку давайте відразу виділимо 100 доларів на їжу в місяць.

Скільки їжі можна купити в Польщі на 10 злотих: 0,5 кг фаршу, пачку макарон. З фаршу можна зробити котлети на 4 рази поїсти, а пачки макаронів також вистачить на 4 рази. Тому в Польщі легко їсти на 10-15 злотих на день. Грошей вистачить також і на овочі з фруктами.

Інші витрати

Білет до Польщі на автобус коштує 800 грн (31 долар). Проїзний на місяць на транспорт по місту, в який Ви їдете буде коштувати від 100 до 120 злотих (приблизно 30 доларів). Рахунок в банку відкривається безкоштовно. Телефонна сім-карта коштує в середньому 30 злотих (8 доларів). Витрати на шкідливі звички не враховуємо. Вони у всіх свої.

Підсумок. Скільки сумарно грошей треба на переїзд

Після додавання всіх витрат, про які ми писали зверху, у нас вийшло 720 доларів. Нагадуємо, що сума трохи велика, тому, що мова йде про більш-менш комфортний переїзд. Адже є велика ймовірність, що Ви знайдете свою першу роботу не в ресторані, а десь в іншому місці, і Вам не потрібно буде чекати 3 тижні на підготовку документів. Хтось їде і зі 300 доларами, а хтось і з однією тисячею. Тому рекомендуємо брати з собою 700-800 доларів для комфортної еміграції. Зайвих грошей не буває.

для коментарів

2 Comments

  1. Сашко сказав:

    А якщо в мене приблизно 300 доларів, та можу пожити у друзів певний час, то є сенс їхати, що скажете?

    • emigrant_artem сказав:

      Так. Но бажано щоб Ваші друзі допомогли Вам з працею, ті влаштували. Там багато хто робить. Майже усюди є вільні місця (у крупних компаніях).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *