Імміграція в США

Способи еміграції до США
Способи еміграції до США

Багато з нас, так чи інакше планували переїхати в Америку в пошуках кращого життя. Це пов’язано з тим, що в США високий рівень життя і високі зарплати. Спеціально для Вас ми знайшли 12 способів еміграції за якими Ви можете переїхати жити в Америку. Способи підходять абсолютно для всіх. Тож почнемо.

Спосіб №1 — виграти в лотерею Грін Кард

Виграти в лотерею Грін Кард це не тільки найлегший спосіб переїхати в США, а й найпростіший спосіб в світі для імміграції в країну, де є високі зарплати і в якій добре працюють закони.

Що потрібно для цього зробити:

  1. У жовтні зареєструватися на офіційному сайті розіграшу — www.dvlottery.state.gov;
  2. На початку травня Ви можете перевірити результати розіграшу лотереї Green Card зайшовши знову на цей сайт. На ньому треба ввести дані, які Ви вводили при реєстрації, і натиснути кнопку “перевірити”. У разі перемоги і в разі вдалого проходження співбесіди у консула, Ви зможете переїхати жити в США з правом працювати і отримати американське громадянство.

Найголовніше що потрібно пам’ятати — зробити правильне фото . Не з телефону, а в фотоательє. Більшість фотографів знають які параметри потрібні для фотографії для участі в лотереї Грін Кард.

Доречі, дуже багато іммігрантів, які переїжджають в Америку за допомогою перемоги у лотерею Грін Кард знаходять свою першу роботу саме трак драйвером. Це пов’язано з тим, що така робота дає можливість заробляти великі гроші вже з перших місяців після приїзду.

Спосіб №2 — прохання політичного притулку

Кожен бажаючий може попросити американську захист, якщо на те є вагомі причини. Для цього Вам потрібно мати докази того, що проти Вас виробляють незаконні дії і що Ваше життя знаходиться в небезпеці. Причини можуть бути самими різними — гоніння за віросповіданням, сексуальної орієнтації, расова приналежність, гоніння на Ваш бізнес, незаконне переслідування влади Вашої країни, сімейні проблеми (якщо Ваша друга половинка Вам загрожує).

Для того щоб Вам отримати політичний притулок в США Вам потрібно скласти Вашу справу (кейс). Найчастіше це відбувається вже на території США. Складати можна самостійно або ж за допомогою імміграційних адвокатів. У Майамі імміграційний адвокат візьме в районі 5000 доларів. У Нью-Йорку або Лос-Анджелесі — від 5000 до 10000 доларів.

Після того, як Вам нададуть політичний притулок, у Вас буде право працювати, або вести бізнес і в подальшому — отримати паспорт громадянина США.

Спосіб №3 — шлюб з громадянином або громадянкою США

Якщо у Вас є дівчина або хлопець з американським громадянством, і ви любіть один-одного, то у Вас є шанс емігріровать в США по візі K-1. Цю візу часто називають візою нареченого—нареченої.

Щоб переїхати в Америку по візі K-1 потрібно заповнити форму I-129F (http://uscis.gov/family/family-us-citizens/fiancee-visa/fiancee-visas), отримати візу K-1, пройти медичний огляд, отримати соціальний номер SSN (Social Security number), укласти шлюб, отримати тимчасову Грін Карту, отримати Грін Карту, а потім і саме громадянство США.

Не варто забувати що за фіктивний шлюб можна отримати 5 років американської в’язниці або штраф у розмірі 250000 доларів. Так що
пам’ятайте що у Вас повинна бути своя реальна любовна історія з доказами.

Спосіб №4 — навчання в США

Для людей, у яких є тяга до знань та навчання — доступні студентські американські візи, а саме — F-1, J-1. Ці візи дозволять Вам вчиться в університеті без права на роботу під час навчання. Передбачається що у Вас достатньо коштів для того, щоб платити за навчання, житло, їжу. Працювати можна тільки на студентському кампусі (якщо мова йде про офіційну роботі). Зате, після закінчення навчання, у Вас буде великий шанс отримати роботу в Америці. Варто відзначити, що під цю візу підходять не тільки ВНЗ, а ще й мовні школи.

Спосіб №5 — робота в Америці

Візи H1B, H2B, L1. Цей варіант підходить для реальних професіоналів своєї справи, які можуть довести що вони на стільки хороші працівники, що на території США таких немає.

Щоб отримати робочу візу в Америку Вам потрібно знайти роботодавця в США, який оформить всі документи і зробить Вам запрошення. Але не варто думати що це так просто. Як ми вже писали вище — потрібно бути номер 1 в своїй справі, інакше американському роботодавцю просто немає сенсу займатися всією паперовою тяганиною.

Спосіб №6 — бізнес в США

Американська бизнес-віза

Всього є кілька американських бізнес-віз. Ось основні з них – EB-5, E-2. Якщо про візу EB-5 Ви швидше за все вже чули — потрібно 500000 доларів на покупку, відкриття бізнесу, то на візу E-2 такої суми не потрібно. Потрібно тільки довести що Ваш проект має право на існування і буде приносити дохід, і Вам дадуть її. В інтернеті на Ютубі є багато інформації, що для візи E-2 потрібно грошей в районі 50000 — 70000 доларів. Це не правда. На офіційному сайті по візам — такої інформації немає. Там взагалі немає лімітованої суми для візи E-2.

Хочемо також зауважити, що віза EB-5 веде до імміграції (Ви отримуєте Грін Карту, а потім можете отримати громадянство), то при отриманні візи E-2 Ви отримуєте право вести бізнес в США і знаходитись на її території 365 днів в році. Але, при успішному веденні бізнесу і при високих доходах — Ви можете поміняти візу EB-5 на E-2 і почати шлях до американського громадянства.

Спосіб №7 — возз’єднання із сім’єю

Якщо у Вас є близькі родичі в США, які вже стали громадянами, то у Вас є можливість подати на возз’єднання з ними. З одного боку це дуже просто, з іншого — багато хто чекає по 20 років щоб возз’єднатися. Тому це не найпростіший спосіб, але якщо іншої альтернативи немає, то чому б не спробувати.

Спосіб №8 — служба в армії США

Ми ні в якому разі не агітуємо служити в армії іншої країни, ми просто розповідаємо про цей спосіб. Ми знімаємо з себе всю відповідальність за Ваші дії і не відповідаємо за те, як Ви скористаєтеся цією інформацією.

Є така програма MAVNI (Military Accessions Vital to the National Interest). Вона дозволяє набирати на службу в армію США не громадян Америки. Основні вимоги — вік повинен бути від 17 до 42 років, повинна бути гарна фізична підготовка, Ви повинні володіти англійською мовою. Служити можуть як чоловіки, так і жінки. Кандидат повинен мати одну з таких категорій віз — E, F, H, I, J, K, L, M, O, P, Q, R, S, T, TC, TD, TN, U, V, бути біженцем, або мати статус тимчасового захисту TPS. Ось більше інформації на англійській мові:

А також, вони набирають і людей з медичними спеціальностями, стоматологів, і т.д. (Для служби в резервної / регулярної армії США).

Підсумуємо. Щоб служити в армії США потрібно приїхати по туристичній візі B1/B2. Замінити її, наприклад на студентську J1, і тоді у Вас буде можливість піти на службу в американську армію.

Якщо Ви зважитеся на цей крок, рекомендуємо перевірити дану інформацію і поспілкуватися з американським юристом, який точно володіє цією інформацією. Це пов’язано з тим, що закони і правила можуть змінюватись.

Спосіб №9 — народитися в Америці

Якщо Ви читаєте цю інформацію і не маєте американського громадянства, то швидше за все цей спосіб Вам не підходить. Але, якщо Ви плануєте заводити дітей, то у Вас є можливість “подарувати” їм американське громадянство. Для цього потрібно народити дитину на території США. Середня вартість всіх витрат — від 10 000 доларів.

Спосіб №10 — імміграція для кубинців

Якщо у Вас є кубинські коріння (мама або тато родом з Куби), то у Вас є можливість стати громадянином США. Закон вступив в чинності 2 листопада 1966. Детально рекомендуємо шукати інформацію по цьому запиту – “Special Cuban Migration Program“. А краще – проконсультуйтеся з імміграційним адвокатом. Він відповість на усі Ваші питання.

Ось історія Олексія, який іммігрував таким способом:

Спосіб №11 — стати свідком резонансної справи

Якщо Ви стали свідком резонансної справи, то Ви можете подати на візу U. Ось основні категорії даної візи — згвалтування, домашнє насильство, сексуальна експлуатація, рабство, злочинний напад, підкуп свідка, тортури, незаконне позбавлення волі, шантаж і вимагання, … В основному все те, що порушує права на свободу людини в суспільстві. Для отримання даної візи Вам потрібні докази порушення Ваших прав.

Спосіб №12 — стати нелегальним мігрантом і чекати на амністію

Як-би дивно не звучало, але це дуже популярний спосіб еміграції. Якщо людям нема чого втрачати і вони отримали туристичну візу, то вони можуть залишитися в США і працювати за готівку. В основному це робота вантажниками або прибиральниками. У США дуже багато нелегальних мігрантів. І влада розуміє, що від них нікуди не дітися і що їх потік не занепаде. Адже за 1 робочий день вони можуть заробити місячну зарплату, яку вони отримували в тій країні, з якої приїхали. І щоб їх легалізувати для отримання податків, американський уряд іноді запускає процес амністії нелегальних мігрантів. Але це відбувається дуже рідко.

Якщо Ви знаєте ще способи як переїхати до США, просимо Вас поділитися нижче, в коментарі. Ми будемо Вам дуже вдячні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *